| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Tip produs | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip filtru | Tri-Care |
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 6.5 kWh |
| Capacitate de incalzire | 7.4 kWh |
| Debit de aer unitate interna | 11.3 m³/min 13.9 m³/min 15.7 m³/min 17.6 m³/min |
| Debit de aer unitate externa | 50 m³/min 833 l/s |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 7 |
| Coeficient randament sezonier la incalzire SCOP | 5.3 |
| Coeficient randament la racire EER | 3.33 |
| Coeficient randament la incalzire COP | 3.36 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum nominal la racire | 1950 W |
| Consum nominal la incalzire | 2200 W |
| Nivel de zgomot unitate interna | 27 dB 45 dB 62 dB |
| Nivel de zgomot unitate externa | 54 dB 68 dB |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Functii climatizare | Racire Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Caracteristici speciale | Mod Economic Curatare automata Repornire automata Racire rapida Silent Mode Temporizator 24h Indicator curatare filtru Mod Auto Mod Good Sleep Display temperatura interioara SmartThings App Comutare automata Racire automata AI Activare/dezactivare semnal sonor Dry Comfort Spalare cu gheata |
| Utilizat pentru | Casa |
| Suprafata de montare | Perete |
| Temperatura minima de operare racire (-°C) | 10 |
| Temperatura maxima de operare racire (°+C) | 46 |
| Temperatura minima de operare incalzire (°-C) | 15 |
| Temperatura maxima de operare incalzire (+°C) | 24 |
| Numar trepte ventilator | 4 |
| Agent de racire | R32 |
| Dezumidificare (l/h) | 2.3 |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 1055 mm |
| Latime unitate interna | 299 mm |
| Inaltime unitate interna | 215 mm |
| Greutate unitate interna | 12.3 Kg |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 880 mm |
| Latime unitate externa | 310 mm |
| Inaltime unitate externa | 638 mm |
| Greutate unitate externa | 38.6 Kg |
| Continut pachet | 1 x Manual de utilizare 1 x Telecomada 1 x Aparat de aer conditionat |
Vezi oferta »
Produse similare la preț apropiat
Compară Samsung AR70F24C1AWNEU/AR70F24C1AWXEU cu
Samsung AR70F24C1AWNEU/AR70F24C1AWXEU vs Samsung AR24TXEAAWKNEU/AR24TXEAAWKXEU
Samsung AR70F24C1AWNEU/AR70F24C1AWXEU vs Mitsubishi Electric MSZ-AY50VGKP/MUZ-AY50VG
Samsung AR70F24C1AWNEU/AR70F24C1AWXEU vs BOSCH 8731689737
Samsung AR70F24C1AWNEU/AR70F24C1AWXEU vs LG A12GA1.NSE/A12GA1.U18
Samsung AR70F24C1AWNEU/AR70F24C1AWXEU vs BOSCH 8731689738