Părerile cumpărătorilor despre Aer Condiționat BOSCH 7733702543
Aparatul de aer conditionat portabil Bosch Cool 4000 (9000 BTU, clasa A+) primește recenzii pozitive pentru raportul calitate-preț. Singurul recenzent îl recomandă cu nota maximă, fără a detalia experiența în funcționare, nivelul de zgomot sau ușurința instalării.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț apreciat, confirmat cu nota maximă de singurul cumpărător recenzent
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Portabil |
| Capacitate nominala la racire | 2.6 kW |
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot unitate interna | 64 dB |
| Coeficient randament la racire EER | 3.1 |
| Eficienta energetica racire | A+ |
| Tehnologie Wi-Fi | Nu |
| Functii climatizare | Racire Dezumidificare |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 35 m² |
| Suprafata de montare | Podea |
| Utilizat pentru | Casa |
| Lungime unitate interna | 46 cm |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Latime unitate interna | 40 cm |
| Inaltime unitate interna | 80 cm |
| Continut pachet | 1 x Aparat de aer conditionat portabil |
Verifică stocul pe eMAG »