Părerile cumpărătorilor despre Aer Condiționat Electrolux EXP26U339HW
Aparatul de aer condiționat portabil Electrolux EXP26U339HW este potrivit pentru camere de până la 14mp. Dispune de conectivitate WiFi și o aplicație mobilă pentru control de la distanță. Utilizatorii apreciază mobilitatea sa, putând fi mutat ușor dintr-o cameră în alta datorită roților. Răcește eficient spații mici, dar are limitări pentru încăperi mai mari. Necesită kit de montare la geam pentru evacuarea aerului cald, care se achiziționează separat.
Utilizatorii au apreciat:
- Portabil, ușor de mutat între camere datorită roților
- Conectivitate WiFi și control prin aplicație
- Răcește rapid încăperile mici (până la 16mp)
- Mai economic decât un calorifer electric pentru încălzire
- Funcționează bine cu kitul de montare la geam
- Ușor de utilizat și reglat
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Eficient doar pentru camere mici (până la 14mp)
- Nu afișează nivelul umidității din cameră
- Livrat fără manual de utilizare (conform unui utilizator)
- Kitul de montare la geam se achiziționează separat
- Performanță limitată în spații mai mari
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip filtru | Anti-alergic |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Portabil |
| Capacitate de incalzire | 7847 BTU |
| Capacitate de racire | 8871 BTU |
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot unitate interna | 64 dB |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Coeficient randament sezonier la incalzire SCOP | 3.1 |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 2.6 |
| Eficienta energetica incalzire | A++ |
| Eficienta energetica racire | A |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Functii climatizare | Racire Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Caracteristici speciale | Timer Auto-restart Control Wi-FI Mod noapte Display digital |
| Dezumidificare (l/h) | 1.2 |
| Agent de racire | R290 |
| Numar trepte ventilator | 4 |
| Suprafata de montare | Podea |
| Utilizat pentru | Casa |
| Lungime unitate interna | 383 mm |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Latime unitate interna | 472 mm |
| Inaltime unitate interna | 705 mm |
| Greutate unitate interna | 32.5 Kg |
| Continut pachet | 1 x Aparat AC portabil |
Verifică stocul pe eMAG »