| Specificații | |
| Brand | Hyperice |
| Tip actionare | Vibratii |
| Destinat pentru | Masaj |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Tip | Electric |
| Tip dispozitiv wellness | Aparat |
| Putere | 40 W |
| Functii | Design ergonomic Motor Brushless QuietGlide |
| Trepte de viteza | 3 |
| Zona corporala | Corp |
| Latime | 184.15 mm |
| Lungime | 139.7 mm |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 246.38 mm |
| Greutate | 1.1 Kg |
| Continut pachet | 1 x Aparat de masaj |
Prețul pe eMAG »