| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Tip actionare | Vibratii |
| Destinat pentru | Masaj |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Tip | Electric |
| Tip dispozitiv wellness | Aparat |
| Putere | 36 W |
| Functii | Oprire automata Ergonomic Senzor presiune |
| Beneficii | Regenerare |
| Zona corporala | Corp |
| Trepte de viteza | 3 |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 219 mm |
| Latime | 65 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Greutate | 870 g |
| Continut pachet | 1 x Alimentator 1 x Cablu alimentare 3 x Capete 1 x Aparat de masaj 1 x Carcasa transport |
Vezi oferta »
