
Părerile cumpărătorilor despre Aragaz Electrolux LKR520000W
Aragazul Electrolux LKR520000W este apreciat pentru performanțele constante și fiabilitate. Utilizatorii menționează că funcționează perfect și este ușor de utilizat. Cuptorul coace uniform, iar aspectul general este plăcut. Totuși, lipsa cablului de alimentare și a afișajului electronic sunt considerate minusuri.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționează impecabil
- Coace uniform
- Design plăcut
- Fiabilitate ridicată
- Ușor de utilizat
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu are afișaj electronic
- Lipsește cablul de alimentare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip aprindere | Electrica |
| Tip plita | Vitroceramica |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum cuptor | 54 l |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Eficienta energetica cuptor | Clasa D |
| Putere arzator normal | 1800 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Alimentare cuptor | Electric |
| Alimentare plita | Electric |
| Functii | Temporizator |
| Functii de gatire | Grill Coacere Convectie Mentinere la cald Preincalzire |
| Numar cuptoare | 1 |
| Arzator normal | 2 |
| Arzator mic | 2 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos Incalzire de sus |
| Material gratare | Otel emailat |
| Culoare | Alb optic |
| Latime | 500 mm |
| Adancime | 600 mm |
| Inaltime | 858 mm |
| Greutate | 42 Kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Continut pachet | 2 x Tava 1 x Gratar 1 x Cuptor |
Verifică stocul »