
Părerile cumpărătorilor despre Aragaz Hansa FCEW5300090
Aragazul Hansa FCEW5300090 este un model complet electric cu 4 arzătoare și lățime de 50 cm. Aparține clasei energetice A, oferind eficiență energetică bună. Designul este simplu, în culoare albă. Un aspect notabil este că aparatul vine fără cablu de alimentare, acesta trebuind achiziționat separat. Informațiile despre performanțele de gătit sunt limitate în recenzii.
Utilizatorii au apreciat:
- Aragaz complet electric, fără dependență de gaz
- Clasă energetică A pentru eficiență energetică
- Design simplu și elegant
- Ambalare atentă pentru livrare
- Conform cu descrierea și imaginile produsului
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Vine fără cablu de alimentare, care trebuie achiziționat separat
- Necesită instalare de către un electrician
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | Hansa |
| Tip plita | Inductie |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum cuptor | 67 l |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Trepte putere | 6 |
| Alimentare cuptor | Electric |
| Alimentare plita | Electric |
| Functii de gatire | Coacere |
| Functii | Iluminare interioara |
| Numar cuptoare | 1 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos Incalzire de jos Incalzire de sus |
| Material | Otel emailat |
| Culoare | Alb |
| Material capac | Metal |
| Latime | 50 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Greutate | 35.1 Kg |
| Continut pachet | 1 x Tava 1 x Gratar 1 x Aragaz |
Prețul actual »