Aspirator Bissell - 3175N
| Specificații | |
| Brand | Bissell |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii: | Perie cu lumini LED Sistem anti-incurcare |
| Tehnologie | Easy Empty |
| Culoare | Albastru floral |
| Latime | 28 cm |
| Inaltime | 112 cm |
| Greutate | 3.18 Kg |
| Adancime | 20 cm |
| Tensiune alimentare | 25 V |
| Capacitate colectare | 0.4 l |
| Putere | 105 W |
| Autonomie acumulator | 50 min |
Mai multe detalii »
