Părerile cumpărătorilor despre Aspirator BOSCH BCH3ALL25
Bosch BCH3ALL25 este bun pentru menținere zilnică cu putere OK și accesorii utile integrate, dar clemă de prindere a recipientului se rupe frecvent după 1 an. După cum raportează 5% din utilizatori, Bosch Service refuză garanție deși este evident defect de proiectare. Acumulatorul se descărcă rapid după 1-2 ani.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspira bine pentru menținere zilnică pe gresie și parchet
- Silențios comparativ cu alte modele
- Accesorii utile (2-3 piese) integrate în aparat
- Perie rotativă detașabilă și ușor de curățat
- Filtru lavabil
- Recipientul praf detașabil util pentru mână
- Raport calitate-preț decent la reduceri
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Clemă de prindere recipientul de praf se rupe frecvent după 1 an
- Service Bosch refuză garanție deși este evident defect de proiectare
- Plastic de calitate slabă, se zgârie instant și devine casant
- Putere insuficientă pentru spații mari, doar menținere
- Acumulator se descărcă rapid, după 1-2 ani ține maxim 15 min
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Capacitate colectare | 0.4 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Autonomie acumulator | 55 min |
| Tensiune alimentare | 25.2 V |
| Tehnologie | EasyClean |
| Functii | Baterie reincarcabila Control pe maner Variator de putere |
| Adancime | 18 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Greutate | 3.1 Kg |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 115 cm |
| Accesorii incluse | Perie standard Accesoriu pentru spatii inguste |
Vezi oferta »