Aspirator BOSCH - BCH3P210
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele Podele dure Multi-suprafete |
| Functii | Filtru lavabil |
| Tehnologie | EasyClean |
| Adancime | 180 mm |
| Latime | 265 mm |
| Inaltime | 1150 mm |
| Greutate | 3 Kg |
| Culoare | Gri |
| Autonomie acumulator | 50 min |
Mai multe detalii »
