
Părerile cumpărătorilor despre Aspirator BOSCH BCS61113
Aspiratorul vertical Bosch Unlimited BCS61113 cu perie motorizată AllFloor aspira excelent pe parchet și gresie, manevrabil și ușor de curățat. Autonomia cu bateria din kit este limitată la o curățenie parțială, necesitand acumulator suplimentar pentru apartamente mai mari. Pe covoare trage puternic dar manevrarea devine dificilă din cauza aderenței mari.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspira excelent inclusiv pietre și detrit pe parchet și gresie
- Perie motorizată AllFloor foarte efectivă și se curăță ușor
- Modul Turbo eficient pentru covoare și filtrare de părul de animale
- Ușor și portabil, recipient praf se golește instant cu un clic
- Fiabilitate confirmată pe 12+ luni cu mentenanță
- Acumulatori Bosch se potrivesc și sunt interschimbabili
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Bateria de 2.5 Ah din kit ține doar pentru jumătate din apartament
- Necesita acumulator suplimentar pentru curățenie generală (cost adițional)
- Pe covoare ruleaza greu și trebuie tras, garda mica blochează obiecte mari
- Recipient praf mic, necesita goliri frecvente
- Imbinarea dintre bloc și tub fragila, poate ceda la efort
- Fără opțiune de aspirare ușoară, doar normal și turbo
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Capacitate colectare | 0.4 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Autonomie acumulator | 30 min |
| Tehnologie | Litiu-ion |
| Latime | 200 mm |
| Adancime | 265 mm |
| Greutate | 2.3 Kg |
| Culoare | Negru Alb |
| Inaltime | 1220 mm |
| Accesorii incluse | Perie speciala |
Prețul actual »