Aspirator BOSCH - BGS41SIL66
| Specificații | |
| Inaltime | 474 mm |
| Latime | 324 mm |
| Adancime | 267 mm |
| Tehnologie | EasyClean Smart Sensor Control Tehnologie AirCycle |
| Functii | Derulator automat cablu Variator de putere |
| Material tub | Metal |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | La retea |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Brand | BOSCH |
| Greutate | 8.3 Kg |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Capacitate colectare | 2.4 l |
| Putere | 600 W |
| Raza de operare | 10 m |
| Filtru evacuare | HEPA |
Mai multe detalii »
