Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Electrolux EP82H25WET
Aspiratorul vertical Electrolux 800 EP82AB25UG primește feedback pozitiv pentru ușurință în utilizare și design practic. Construcția este apreciată pentru calitate, iar utilizatorii descriu o experiență confortabilă în nevoile zilnice de curățare.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de folosit pentru utilizatori de orice nivel
- Construcție de calitate confirmată de utilizatori
- Autonomie până la 90 minute per încărcare
- Perie electrică cu LED pentru zone intunecate
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Capacitate colectare | 0.4 l |
| Putere | 100 W |
| Tip alimentare | La retea Acumulator |
| Tensiune alimentare | 25.2 V |
| Autonomie acumulator | 50 min |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Putere de aspirare | 140 W |
| Tehnologie | LED light |
| Functii | Colectare praf Spalare intensiva |
| Culoare | Albastru indigo |
| Greutate | 3.2 Kg |
| Latime | 25 cm |
| Inaltime | 112 cm |
| Adancime | 29 cm |
| Accesorii incluse: | Perie curatare Perie speciala Statie incarcare |
Verifică stocul pe eMAG »