
Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Heinner HVC-V750BL
Aspiratorul fara sac Heinner HVC-V750OR oferă putere de aspirare excelentă la preț avantajos, dar cu fiabilitate limitată la 2-3 ani. Puterea de 750W aspiră cu 3x mai multă forță decât aspiratoare cu 1600W din generații anterioare. Calitatea pieselor este slabă: butonul on/off eșuează după 2 ani, cablul se retrage prea repede, iar mânerul iese din țeavă în timpul utilizării.
Utilizatorii au apreciat:
- Putere de aspirare excelentă pentru preț
- 3x mai eficace decât aspiratoare cu wattaj mai mare
- Funcționare bună în primii 1-2 ani
- Accesorii utile incluse
- Raport calitate-preț inițial avantajos
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Butonul on/off eșuează după 2-3 ani
- Cablul se retrage prea repede și nu se extinde complet
- Piese slabe care se dezasambleaza ușor
- Filtre de înlocuire greu de găsit pe piață
- Service și garanție complicate
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Capacitate colectare | 2.2 l |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere de aspirare | 160 W |
| Putere | 750 W |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Tehnologie | Filtrare ciclonica |
| Functii | Derulator automat cablu Variator de putere |
| Emisii de praf | Clasa B |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa A |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa C |
| Filtru evacuare | HEPA 13 |
| Culoare | Gri Albastru |
| Lungime cablu | 4.5 m |
| Accesorii incluse | Perie standard Accesoriu pentru spatii inguste Tub prelungire |
Vezi în magazin »