Aspirator iRobot - c975840
| Specificații | |
| Accesorii incluse | Filtru de rezerva Perie speciala Statie incarcare Cablu de incarcare |
| Capacitate colectare | 313 ml |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 3.4 Kg |
| Latime | 338 mm |
| Inaltime | 339 mm |
| Adancime | 87 mm |
| Tehnologie | Aplicatie iRobot Home Compatibil cu asistentii vocali Google sau Alexa |
| Functii | Silentios Smart Wi-Fi Programabil Baterie reincarcabila Senzor anti-cadere Senzor anti-coliziune |
| Tip suprafata | Podele Podele dure |
| Tip aspirare | Cu spalare |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator robot |
| Brand | iRobot |
| Tip sac | Sintetic |
Mai multe detalii »
