
| Specificații | |
| Brand | Jimmy |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | La retea Acumulator |
| Putere | 700 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Tehnologie | UV Sistem de filtrare ciclonic Ultrasonic |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime cablu | 5 m |
Prețul actual »