Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Karcher 1.198-633.0
Aspiratorul vertical Karcher VC 4 Cordless MyHome Pet primește recenzii pozitive pentru performanță cu parul de animale și zgomot redus tolerat de pisici. Cu toate acestea, acumularea de granule de bentonită din nisipul pisicilor crează blocaje care transformă aspiratorul într-o mașină extrem de zgomotoasă, asemeni unei răsnițe de cafea, nemulțumind utilizatorii care l-au cumpărat tocmai pentru liniștea.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspira bine și efectiv parul de pisică din covor și canapea
- Zgomot redus tolerabil pentru animale sensibile
- Accesorii multiple și design ergonomic
- Preu accesibil
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Se înfundă de granule de bentonită și devine extrem de zgomotos
- Zgomotul excesiv (ca răsnita de cafea) contrazice reclamele la tăcere
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Karcher |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Capacitate colectare | 650 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tensiune alimentare | 21.6 V |
| Autonomie acumulator | 30 min |
| Tehnologie | Power Lock |
| Functii | Variator de putere |
| Culoare | Negru Alb |
| Greutate | 2.4 Kg |
| Inaltime | 1115 mm |
| Latime | 236 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Material tub | Plastic |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spatii inguste Perie mini turbo Duza pentru podea |
Mai multe detalii »