Aspirator Karcher - 16332120
| Specificații | |
| Autonomie acumulator | 35 min |
| Raza de operare | 280 mm |
| Capacitate colectare | 100 ml |
| Culoare | Negru Galben |
| Greutate | 0.6 Kg |
| Inaltime | 320 cm |
| Latime | 120 cm |
| Tip suprafata | Geamuri |
| Tip aspirare | Umeda |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator geamuri |
| Brand | Karcher |
Mai multe detalii »
