Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Philips FC9729/09
Aspiratorul Philips PowerPro Expert FC9729/09 de 900 W este apreciat pentru putere de aspirare mare și materiale de calitate. Sistemul de click-uri ținute peria și țeavă, iar reglajul puterii este util pe covoare și parchet. Fiabilitate confirmată pe 3+ ani. Dezavantajele: cablul este plată și se răsucește ușor, și setarea puterii nu se memorează la repornire.
Utilizatorii au apreciat:
- Putere de aspirare mare și eficientă
- Ridică covoarele la nivelul așteptărilor
- Materiale de calitate bună
- Click-uri ferme între perie și țeavă
- Reglaj putere util pe covoare și parchet
- Ușor de curățat și de golire
- Silențios comparativ cu alte aspiratoare
- Fiabilitate confirmată 3+ ani
- Roțile nu zgârie parchetul
- Perie rotundă de pe mâner utilă pentru praf
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Cablul este plată și se răsucește ușor
- Material plastic ieftin la unele componente
- Setarea puterii nu se memorează la repornire
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Putere | 900 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tehnologie | PowerCyclone Allergy Lock |
| Functii | Derulator automat cablu Variator de putere |
| Raza de operare | 10 m |
| Culoare | Rosu |
| Greutate | 5.5 Kg |
| Inaltime | 292 mm |
| Latime | 505 mm |
| Adancime | 292 mm |
| Material tub | Metal |
| Lungime cablu | 7 m |
| Accesorii incluse | Perie standard Perie mica Accesoriu pentru spatii inguste |
Prețul pe eMAG »