Aspirator Philips - XB2123/09
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Culoare | Titan Grey Albastru |
| Greutate | 4 Kg |
| Tehnologie | PowerCyclone 4 |
| Putere | 850 W |
| Capacitate colectare | 1.3 l |
| Lungime cablu | 6 m |
| Nivel zgomot | 77 dB |
| Raza de operare | 9 m |
Mai multe detalii »
