| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip produs | Aspirator robot |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate colectare | 210 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Functii | Rezervor apa detasabil Senzor anti-cadere Senzor de praf Identificare covor |
| Tehnologie | PowerCyclone |
| Adancime | 367 mm |
| Latime | 365 mm |
| Inaltime | 98 mm |
| Culoare | Negru metalizat |
| Greutate | 5 Kg |
Prețul pe eMAG »