Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Philips XW9463/11
Aspiratorul vertical Philips AQUA TRIO 9000 XW9463/11 primește apreciere pentru funcția de aspirare plus mop simultane și auto-curățare. Utilizatorii subliniază putere pe gresie, baterie suficientă pentru aspirare (150 m² parchet), dar limitată pe mop (110-120 m²). Dezavantaje: greutate, baterie rapidă pe turbo, apă scursă ocazional.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcție aspirare plus mop simultane
- Auto-curățare 4 minute
- Aspirare puternică
- Perii se curață singure
- LED aspirare și spălare
- Variante aspirare umedă cu apă mai mult sau mai puțin
- Ajunge colțuri și sub mobilă
- Apă curână de spălare
- Baterie suficientă pentru aspirare (150 m² gresie/parchet)
- Potrivit pentru case cu copii și cățelei
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Greutate apreciabilă
- Baterie limitată pe mop (110-120 m²)
- Baterie rapidă pe turbo
- Apă scursă ocazional pe parchet
- Necesită acumulator extra pentru suprafețe mari
- Depozitare ingombrant
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Utilizare | Rezidential Comercial |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Capacitate colectare | 450 ml |
| Autonomie acumulator | 45 min |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tensiune alimentare | 25.2 V |
| Functii | Curatare automata |
| Raza de operare | 240 m |
| Material tub | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spatii inguste Perie mini turbo |
Verifică stocul pe eMAG »