
| Specificații | |
| Brand | Shark |
| Tip produs | Aspirator cu spalare |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Umeda |
| Tip suprafata | Covoare Multi-suprafete Tapiterie Textile |
| Capacitate colectare | 0.72 l |
| Tip alimentare | La retea |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 87 dB |
| Putere | 450 W |
| Tehnologie | Pet friendly |
| Functii | Spalare intensiva |
| Culoare | Roz |
Vezi oferta »