Aspirator Rowenta - RO2932EA
| Specificații | |
| Nivel zgomot | 77 dB |
| Putere | 750 W |
| Tip suprafata | Podele dure |
| Culoare | Negru Albastru |
| Tehnologie | Tehnologie Mono-ciclonica EffiTech |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | La retea |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Brand | Rowenta |
| Capacitate colectare | 1.2 l |
| Lungime cablu | 5 m |
| Raza de operare | 7.55 m |
Mai multe detalii »
