
Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Rowenta RR87D5WH
Aspiratorul robot Rowenta primește recenzii pozitive. Utilizatorii sunt mulțumiți de înlocuitorul ales, continuând să aibă încredere în brand. Sunt apreciate puterea mare de aspirație, designul, și funcțiile avansate: spălarea simultană și stația de auto-curățare. Robotul funcționează bine în condiții reale cu mult praf, poate fi programat zilnic și își reia activitatea după încărcare/golire. Navigarea este bună, intrând sub mobilă, iar aplicația este intuitivă. Merge acceptabil și pe covoare cu fir scurt/mediu.
Utilizatorii au apreciat:
- Putere mare de aspirație
- Design apreciat
- Spală și aspiră simultan
- Stație de auto-curățare
- Își reia activitatea după încărcare/golire
- Aplicație intuitivă
- Navigare bună, intră sub mobilă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Rowenta |
| Tip produs | Aspirator robot |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip suprafata | Covoare Podele |
| Capacitate colectare | 0.26 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Functii | Wi-Fi Programabil Incarcare automata Statie 2 in 1 de incarcare baterie si descarcare praf |
| Adancime | 40 cm |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 35 cm |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Statie incarcare Cap de aspirare cu mop Perie rotativa |
Verifică stocul »