
Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Xiaomi BHR8943EU
Aspiratorul Xiaomi Dust Mite Pro BHR8943EU curăță salteala cu UV și ultrasunete, dar senzorul se blochează după încălzire și zgomotul este insuportabil. Ideal pentru aspiraturi de saltele și mobilă, nu pentru fir de păr animal. Problemele de senzor și sunetul extrem o fac problematică pentru uz zilnic în casă.
Utilizatorii au apreciat:
- Sterilizare UV și ultrasunete pentru dezinfecția saltelelor
- Aspiră bine praful fin dintr-o saltea de burete
- Indicator luminos ghidează unde să insisti cu aspirarea
- Cablul lung nu te încurcă în timp ce aspiri
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomot extrem de mare pentru aparat mic, intolerabil la urechi
- Senzor de detectare se blochează pe roșu permanent după încălzire
- Nu trage firul de păr de animale, doar praf fin
- Problemă de producție, retururi frecvente pentru blocaj senzor
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Tip produs | Aspirator de mana |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele Podele dure Multi-suprafete |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere | 400 W |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Functii | Lampa UV Senzor radar Ultrasunete |
| Tehnologie | Filtru Hepa |
| Adancime | 246 mm |
| Greutate | 2.06 Kg |
| Culoare | Alb |
| Latime | 142 mm |
| Inaltime | 265 mm |
| Lungime cablu | 3.5 m |
Vezi în magazin »