
Părerile cumpărătorilor despre Baterie sanitară Ferro 5902194971171
Bateria Ferro Square primește recenzii pozitive pentru design frumos și pipa lungă, recomandată pentru lavoare mari. Utilizatorii sunt mulțumiți de funcționare și aspect estetic.
Utilizatorii au apreciat:
- Design frumos și elegant
- Pipa lungă, adecvată pentru lavoare mari
- Funcționare fără probleme raportate
- Cartus ceramic durabil
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Ferro |
| Tip montare | Perete |
| Tip pipa | Fixa |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip cartus | Ceramic |
| Debit de lucru | 19.8 l/min |
| Tip debit | Ajustabil |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Tip baterie | Chiuveta baie |
| Stil | Incastrata |
| Material | Alama |
| Culoare | Argintiu |
| Finisaj | Cromat |
| Diametru cartus | 35 mm |
| Diametru orificiu | 35 mm |
| Lungime pipa | 220 mm |
| Greutate | 1.701 Kg |
| Continut pachet | 1 x Baterie Racorduri Ornament |
Vezi oferta »