Boiler Ariston - ANDRIS LUX ECO 10 EU
| Specificații | |
| Brand | Ariston |
| Tip produs | Boiler electric |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Tip montare | Verticala |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Capacitate | 10 l |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Utilizare | Rezidential |
| Volum net rezervor | 10 l |
| Suprafata de montare | Perete |
| Numar serpentine | Fara serpentine |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Material protectie rezervor | Email Titan |
| Functii | Termostat reglabil Anod de magneziu Functie ECO EVO Intrerupator On/ Off |
| Culoare | Negru Alb |
| Putere | 1200 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Timp de incalzire 15 - 65 °C | 30 min |
| Presiune maxima de lucru | 8 bar |
| Temperatura maxima | 80 C |
| Nivel zgomot | 15 dB |
| Clasa de protectie | IPX4 |
| Adancime | 29.4 cm |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 36 cm |
| Greutate | 6.6 Kg |
Mai multe detalii »
