Boiler Sunsystem - 6427100204024
| Specificații | |
| Numar serpentine | 2 |
| Tip boiler | Cu acumulare Indirect |
| Continut pachet | 1 x Boiler |
| Culoare | Negru Gri |
| Functii | Izolatie termica Manta de protectie Flansa de vizitare |
| Material protectie rezervor | Email Titan |
| Eficienta energetica | Clasa C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Suprafata de montare | Podea |
| Utilizare | Rezidential |
| Sursa de energie | Electricitate Energie solara |
| Capacitate | 200 l |
| Destinat pentru | Sistem instalatie solara Centrala termica |
| Tip montare | Verticala |
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Sunsystem |
| Putere | 47 kW |
| Presiune maxima de lucru | 8 bar |
| Presiune maxima serpentina | 4 bar |
| Inaltime | 1460 mm |
| Grosime izolatie | 50 mm |
| Greutate | 82 Kg |
| Diametru | 560 mm |
Mai multe detalii »
