
| Specificații | |
| Brand | Genesis |
| Tip sistem | 2.0 |
| Banda de frecventa | 20 - 20 000 Hz |
| Putere RMS | 10 W |
| Putere satelit RMS | 20 W |
| Distorsiuni | 70 dB |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Sistem audio |
Vezi în magazin »

| Specificații | |
| Brand | Genesis |
| Tip sistem | 2.0 |
| Banda de frecventa | 20 - 20 000 Hz |
| Putere RMS | 10 W |
| Putere satelit RMS | 20 W |
| Distorsiuni | 70 dB |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Sistem audio |