
| Specificații | |
| Brand | Genesis |
| Tip sistem | 2.0 |
| Banda de frecventa | 100 - 20 000 Hz |
| Putere RMS | 10 W |
| Conectare USB | Alimentare USB |
| Altele | RGB Interfata USB-A |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Soundbar |
Prețul actual »

| Specificații | |
| Brand | Genesis |
| Tip sistem | 2.0 |
| Banda de frecventa | 100 - 20 000 Hz |
| Putere RMS | 10 W |
| Conectare USB | Alimentare USB |
| Altele | RGB Interfata USB-A |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Soundbar |