| Specificații | |
| Brand | Hama |
| Tip sistem | 2.0 |
| Banda de frecventa | 120 - 20000 Hz |
| Putere satelit RMS | 1.5 W |
| Putere RMS | 3 W |
| Conectare USB | Alimentare USB |
| Altele | Jack 3.5 mm |
| Impedanta | 4 Ω |
| Culoare | Rosu Negru |
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Hama |
| Tip sistem | 2.0 |
| Banda de frecventa | 120 - 20000 Hz |
| Putere satelit RMS | 1.5 W |
| Putere RMS | 3 W |
| Conectare USB | Alimentare USB |
| Altele | Jack 3.5 mm |
| Impedanta | 4 Ω |
| Culoare | Rosu Negru |