
| Specificații | |
| Brand | Redragon |
| Tip sistem | 2.1 |
| Tip boxa | Boxe multimedia |
| Banda de frecventa | 150 x 20000 Hz |
| Putere RMS | 11 W |
| Putere satelit RMS | 3 W |
| Conectare USB | Alimentare USB |
| Sateliti | 2 |
| Amplificare | Integrata |
| Distorsiuni | 70 dB |
| Altele | Iluminare RGB |
| Cai | 2.1 |
| Subwoofer | 5 W |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune sateliti (W x D x H mm) | 120 x 90 x 75 |
| Dimensiune subwoofer (W x D x H mm) | 230 x 175 x 175 |
Vezi în magazin »