
| Specificații | |
| Brand | Redragon |
| Tip sistem | 2.0 |
| Banda de frecventa | 150 - 18000 Hz |
| Putere RMS | 20 W |
| Altele | Bluetooth Iluminare RGB |
| Sateliti | 2 |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 2 x Boxa |
Mai multe detalii »

| Specificații | |
| Brand | Redragon |
| Tip sistem | 2.0 |
| Banda de frecventa | 150 - 18000 Hz |
| Putere RMS | 20 W |
| Altele | Bluetooth Iluminare RGB |
| Sateliti | 2 |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 2 x Boxa |