Părerile cumpărătorilor despre Boxă Portabilă Marshall 00192607
Boxa Marshall BT Emberton primește aprecieri pentru design și calitatea construcției, considerată premium și robustă. Sunetul este apreciat ca bogat, cu medii și voci redate foarte bine, fiind considerată superioară unor concurente din aceeași gamă de preț. Există și critici legate de frecvențele joase slabe și uneori de conectivitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Arată grozav, construcție de calitate foarte bună
- Sunet bogat, medii și voci redate excelent
- Natural și mai bogat decât concurența JBL la acești bani
- Bateria ține bine
- Rezistentă la apă
- Cauciuc și metal, senzație premium
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Frecvențele joase sunt foarte slabe, afectează experiența
- Redare slabă de pe Samsung S21 (posibil problemă telefon)
- Greutate mare
- Nu are microfon pentru apeluri
- Preț cam mare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Marshall |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip boxa | Portabila |
| Raspuns in frecventa | 60 - 20000 Hz |
| Putere | 10 W |
| Autonomie acumulator | 20 h |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Functii | Rezistenta la socuri Sunet stereo Rezistent la umiditate |
| Caracteristici cheie | Rezistent la apa |
| Sensibilitate | 87 dB |
| Numar difuzoare | 2 |
| Distanta maxima de operare | 10 m |
| Adancime | 76 mm |
| Inaltime | 68 mm |
| Latime | 160 mm |
| Greutate | 0.7 Kg |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Manual 1 x Boxa portabila 1 x Cablu alimentare USB-C |
Prețul pe eMAG »