Calorifer Fornello - 6427100000480
| Specificații | |
| Brand | Fornello |
| Tip calorifer | Portprosop |
| Orientare | Verticala |
| Material | Otel |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Radiator 3 x Consola de fixare 1 x Ventil de aerisire |
| Putere nominala | 495 W |
| Presiune de lucru | 3 bar |
| Temperatura maxima agent termic | 95 C |
| Distanta intre axe | 565 mm |
| Numar elementi | 14 |
| Capacitate | 3.8 l |
| Numar racorduri | 4 |
| Grosime | 35 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Latime | 600 mm |
| Inaltime | 35 mm |
| Greutate | 5.7 Kg |
Mai multe detalii »
