
Părerile cumpărătorilor despre Cameră Auto Mio MiVueMiSentry12T
Camera video auto Mio MiSentry 12T este achiziționată pentru supraveghere și notificări. Utilizatorii se plâng de funcționalitatea slabă a modului de parcare, cu multe alerte false și detectarea de mișcare problematică. Calitatea imaginii și a semnalului sunt considerate slabe de către unii utilizatori.
Utilizatorii au apreciat:
- Alternativă la alarmă clasică, notificări pe telefon
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Modul parcare are multe alerte false
- Detectarea mișcării este slabă
- Înregistrează doar 10 secunde înainte/după eveniment
- Înregistrează automat toate traseele fără opțiune de dezactivare
- Calitate imagine și semnal slabe
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Mio |
| Destinat pentru | Camera video de bord |
| Tip camera | Tripla |
| Frecventa imagine | 30 FPS |
| Tip slot memorie | Micro SD |
| Capacitate maxima card de memorie | 256 GB |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Conectivitate | Wi-Fi LTE/4G |
| Functii | Inregistrare audio Receptor GPS Pornire automata Monitorizare GPS Alerte camere de securitate Inregistrare eveniment Alarma: notificari push pe telefon Video backup |
| Sistem audio | Microfon Difuzor integrat |
| Inregistrare video | Full HD |
| Unghi de filmare | 140 ° |
| Senzor de imagine | Senzor Sony Starvis CMOS |
| Diafragma obiectiv | F1.8 F2.0 |
| Format video | MP4 (H.264) |
| Culoare | Negru |
| Latime | 35.6 mm |
| Inaltime | 59.9 mm |
| Adancime | 22 mm |
| Greutate | 186.5 g |
| Continut pachet | 1 x Camera video auto 1 x Camera video marsarier |
Vezi oferta »