
Părerile cumpărătorilor despre Cameră Auto Mio MiVueC545
Camera video auto Mio MiVue C545 Full HD cu 60fps primește aprecieri pentru calitate de filmare în condiții de zi și noapte cu HDR. Principala problemă: camera nu salvează și nu mențin corecta data și ora în înregistrări.
Utilizatorii au apreciat:
- Filmare Full HD 60fps cu calitate bună
- Performanță bună noaptea cu Night Vision
- Night Vision efectiv
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu salvează și nu mențin corect data și ora în înregistrări
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Mio |
| Destinat pentru | Camera video de bord |
| Tip camera | Single |
| Frecventa imagine | 30 FPS 60 FPS |
| Capacitate acumulator | 240 mAh |
| Tip display | LCD LED |
| Diagonala display | 2 inch |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Conectivitate | Wi-Fi (Conectivitate aplicatie) |
| Functii | Senzor de miscare Mod foto Pornire automata Inregistrare eveniment Ajustare EV Mod ecran HUD Modul parcare pasiva MiVue Manager |
| Sistem audio | Microfon Difuzor integrat |
| Senzor de imagine | 2M |
| Inregistrare video | Full HD |
| Unghi de filmare | 140 ° |
| Diafragma obiectiv | F1.8 |
| Format video | MP4 |
| Compresie video | H.264 |
| Culoare | Negru |
| Latime | 61 mm |
| Inaltime | 54.6 mm |
| Adancime | 33.7 mm |
| Greutate | 69 g |
| Continut pachet | 1 x Incarcator auto 1 x Camera auto 1 x Suport pentru parbriz Sticker pentru parbriz |
Mai multe detalii »