| Specificații | |
| Brand | Lenovo |
| Rezolutie video (pixeli) | 1080P |
| Interfata | USB 2.0 |
| Microfon | Da |
| Dimensiune (mm) | 9 x 5.5 x 5.7 mm |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 144 g |
| Continut pachet | 1 x Camera web |
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Lenovo |
| Rezolutie video (pixeli) | 1080P |
| Interfata | USB 2.0 |
| Microfon | Da |
| Dimensiune (mm) | 9 x 5.5 x 5.7 mm |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 144 g |
| Continut pachet | 1 x Camera web |