Camera Web Logitech - 960-001718
| Specificații | |
| Brand | Logitech |
| Interfata | USB Type C |
| Rezolutie senzor (pixeli) | 13MP |
| Rezolutie video (pixeli) | 4096 x 2160 |
| Microfon | Omnidirectional |
| Dimensiune (mm) | 102 x 26.5 x 27 mm |
| Culoare | Negru |
| Altele | Lungime cablu 1.5 m Autofocus Suport Windows Hello |
| Continut pachet | 1 x Clema 1 x Camera web 1 x Cablu USB-A la USB-C 1 x Privacy shutter |
| Greutate | 85 g |
Mai multe detalii »
