Camera Web Yealink - SmartVision-40
| Specificații | |
| Brand | Yealink |
| Interfata | Wi-Fi USB 3.0 USB Type C Jack 3.5 mm |
| Rezolutie video (pixeli) | 4K |
| Microfon | Audio 8 microfoane MEMS |
| Dimensiune (mm) | 650 x 62 x 80 mm |
| Culoare | Negru |
| Altele | Difuzoare incorporate Wi-Fi incorporat Auto framing 1 x HDMI-out IntelliFocus |
| Continut pachet | 1 x Alimentator Accesorii montaj 1 x Camera inteligenta |
| Rezolutie senzor (pixeli) | 48 MP |
| Lentile | Duble |
Mai multe detalii »
