| Specificații | |
| Brand | Laica |
| Tip produs | Cana filtranta |
| Capacitate apa filtrata | 2.2 l |
| Capacitate | 3.7 l |
| Functii | Indicator de schimbare a cartusului |
| Numar etape filtrare | 6 |
| Impuritati eliminate | Clor Pesticid Erbicid |
| Numar filtre | 1 |
| Metoda filtrare | Ionizare |
| Lungime | 254 mm |
| Culoare | Rosu Transparent |
| Material | Plastic |
| Latime | 247 mm |
| Inaltime | 143 mm |
| Greutate | 0.7 Kg |
| Continut pachet | 1 x Cana 4 x Filtru |
Verifică stocul pe eMAG »