Cască Audio Apple - mnhf2zm/a
| Specificații | |
| Continut pachet | 1x Casti |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Sensivitate audio | 90 dB |
| Functii | Microfon Control volum |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | Apple |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu | 120 cm |
Mai multe detalii »
