| Specificații | |
| Brand | JBL |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Conectori | Bluetooth USB type C |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Timp incarcare | 2 h |
| Culoare | Albastru |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Greutate | 126 g |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Carcasa 1 x Cablu de incarcare USB type C |
Vezi pe eMAG »