| Specificații | |
| Brand | JBL |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20 000 Hz |
| Autonomie | 7 h |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| True Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Timp incarcare | 2 h |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Greutate | 49.5 g |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Carcasa 1 x Cablu de incarcare USB type C 1 x Set dopuri casti |
Mai multe detalii »
