Părerile cumpărătorilor despre Cască Audio OneOdio Pro 30
Castile OneOdio Pro 30 primesc recenzii mixte: sunetul este bun și raportul preț-calitate excelent, dar buretele se strânge extrem de tare pe urechi, limitând confortul la purare mai lungă de o oră.
Utilizatorii au apreciat:
- Sunet foarte bun cu calitate HD
- Raport preț-calitate excelent
- Cabluri detașabile (Jack 3.5mm și 6.35mm)
- Design solid
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Buretele se strânge extrem de tare
- Nu poți purta confortabil mai mult de o oră
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | OneOdio |
| Tip | Over the ear |
| Raspuns in frecventa | 20 Hz - 20 kHz |
| Conectivitate | Jack |
| Functii | Cablu detasabil |
| Sensivitate audio | 110 dB |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Culoare | Maro Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Cablu Jack 3.5 mm 1 x Casti audio 1 x Cablu Jack 6.35mm |
Prețul pe eMAG »