Părerile cumpărătorilor despre Cască Audio Philips TAK2000MP/00
Căștile PHILIPS TAK2000MP/00 pentru copii primesc feedback minimal dar pozitiv de la utilizatori, considerate potrivite pentru vârstele mici.
Utilizatorii au apreciat:
- Design și construcție potrivite pentru copii
- Conectoritate USB-C modernă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip | On the ear |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Conectivitate | USB-C Jack |
| Functii | Pliabil |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Sensivitate audio | 112 dB |
| Culoare | Violet Magenta |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Greutate | 135 g |
| Latime | 16 cm |
| Inaltime | 18 cm |
| Adancime | 4 cm |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Adaptor mufa USB-C |
Vezi pe eMAG »