Cască Audio Samsung - EO-IA500BBEGWW
| Specificații | |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | Samsung |
| Sensivitate audio | 93.2 dB |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | Samsung |
| Sensivitate audio | 93.2 dB |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |