Cască Audio Skullcandy - S2SGY-N740
| Specificații | |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20 000 Hz |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Tip | In ear |
| Functii | Rezistent la apa Rezistent la transpiratie Microfon Izolare zgomot Control volum |
| Brand | Skullcandy |
| Conectivitate | USB-C |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 15 g |
Mai multe detalii »
