| Specificații | |
| Brand | Skullcandy |
| Raspuns in frecventa | 2 - 20000 Hz |
| Autonomie | 40 h |
| Bluetooth | Da |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Greutate | 312 g |
| Culoare | Negru |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Skullcandy |
| Raspuns in frecventa | 2 - 20000 Hz |
| Autonomie | 40 h |
| Bluetooth | Da |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Greutate | 312 g |
| Culoare | Negru |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Continut pachet | 1 x Casti |